Zapalenie prostaty | Lekarz specjalista online | haloDoctor

Mężczyźni po 40 r.ż mogą się zmagać z wieloma schorzeniami. Jednym z nich jest zapalenie prostaty. Uciążliwy, ze względu na objawy problem zdrowotny dotyka wielu mężczyzn, którzy zetknęli się z bakteriami odpowiadającymi także za zakażenie dróg moczowych. Skontaktuj się z lekarzami online, aby przedstawić występujące objawy oraz omówić proces skutecznego leczenia zapalenia gruczołu krokowego na platformie haloDoctor.

Skąd bierze się zapalenie prostaty?

Powszechną przyczyną powodującą zapalenie prostaty jest zakażenie bakteriami.

To tylko niektóre objawy związane z zapaleniem prostaty. Jeśli odczuwasz kilka z nich – skontaktuj się szybko z lekarzem online. Poza wymienionymi objawami mogą pojawiać się także: ból w pachwinie oraz w okolicach narządów płciowych, jak również w okolicy miednicy. Mężczyźni miewają również objawy podobne do grypy i bóle pleców.

Leczenie zapalenia prostaty

Lekarze, którzy konsultują pacjentów proponują najczęściej wdrożenie antybiotykoterapii. Leki należy jednak brać wciąż, nawet po ustąpieniu dolegliwości. Jeżeli schorzenie nie będzie leczone, to może dojść nawet do sepsy. Dlatego istotne są szybkie konsultacje i pomoc lekarska.  

Konsultacje online

Szybkie zapisy do lekarza specjalisty trwają kilka minut.

Dzięki tej opcji można już wcześniej przesłać dodatkową dokumnetację medyczną w postaci elektronicznej do lekarza, dzięki załącznikom z okna czatu.

Wizyty online są realizowane na III sposoby:

Omów z lekarzem swój problem związany z zapaleniem prostaty i objawami z tym związanymi. Po konsultacji lekarskiej specjalista może wprowadzić leczenie, bądź, jeśli wyniknie taka potrzeba – skierować na leczenie stacjonarne i inne badania.

Lekarze, którzy konsultują pacjentów na platformie haloDoctor mogą także wypisywać eRecepty i eZwolnienia. Dzięki automatyzacji procesu i możliwości wysłania kodu do eRecepty mailem lub SMS-em

Pacjent nie potrzebuje rejestracji na rządowym portalu pacjent.gov.pl, aby móc szybko otrzymać eReceptę. Rejestruj się wygodnie, szybko i rozmawiaj komfortowo z lekarzami z dowolnego miejsca – domu, pracy lub miejsca wypoczynku.

Sprawdź, jak łatwo można się konsultować dzięki haloDoctor ze specjalistami ! Nie bagatelizuj objawów zapalenia prostaty.

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy online można skonsultować zapalenie prostaty?

Tak. Na platformie medycznej haloDoctor dyżurują również specjaliści, którzy zajmują się leczeniem zapalenia prostaty.

Jeśli będę potrzebował leków, to lekarz online wystawi receptę?

Tak. E-Recepta podczas konsultacji online jak najbardziej jest możliwa do wystawienia, jeśli stan pacjenta wymaga leczenia farmakologicznego.

Czy urolog może skierować na badania w ramach NFZ?

Korzystając z płatnej konsultacji na haloDoctor, wizyta odbywa się w ramach prywatnej konsultacji lekarskiej. W związku z tym lekarz nie ma możliwości wystawienia skierowania na badania w ramach NFZ. 

e-Recepta
Logo
Badania
satysfakcji klientów
To współcześnie konieczny
warunek uzyskania przewagi
konkurencyjnej
O nas
O nas Referencje SurvGoTM
Materiały
Artykuły Przykładowe ankiety
Dane adresowe
BioStat
ul. Kowalczyka 17
Rybnik 44-206

Tel: (+48) 22 12 28 025
Tel. kom.: (+48) 668 300 664
E-mail: biuro@biostat.com.pl
© BioStat 2018 Mapa Strony