Program do ankiet - samodzielnie twórz ankiety online

Badania satysfakcji klientów

Użyteczne i proste narzędzie do prowadzenia badań ankietowych, z kompleksowym dostępem do analiz pozyskanych danych, raportów statystycznych a dodatkowo umożliwiające wysłanie formularzy ankiet do setek konsumentów. Nadmieniony, krótki opis wydaje się być urzeczywistnieniem marzeń wielu specjalistów od marketingu i właścicieli przedsiębiorstw, którzy starają się pozyskać opinie klientów i konsumentów dotyczące reprezentowanej przez nich marki. Tymczasem tego rodzaju program do ankiet istnieje. Co więcej, posiada większe zasoby ciekawych i użytecznych funkcji i jest dostępny w wersji online dla każdego przedsiębiorcy.
 

Kompleksowość w wersji online

Rozpoczynając od projektu badania, a kończąc na rzetelnych raportach z pozyskanych wyników możesz samodzielnie tworzyć całościowe eksploracje poprzez program do ankiet. Sześć zaawansowanych modułów posłuży do: szybkiego wykreowania spersonalizowanych ankiet. Dzięki kreatorowi zbudujesz profesjonalne ankiety, dostosowane pod względem pytań do celu Twoich badań. Będziesz mógł także dobierać respondentów do swoich badań, korzystając ze swoich zasobów klientów lub posiłkować się użytkownikami ogólnopolskiego panelu konsumenckiego badanie-opinii.pl, który gromadzi ponad 150 tysięcy osób. Respondenci z panelu chętnie odpowiedzą na pytania, dzięki czemu Twoje badanie będzie można zrealizować nawet w ciągu 24h.

Wyniki z ankiet prowadzonych za pomocą programu do ankiet SurvGo™, sczytasz w czasie rzeczywistym i zapiszesz je w elektronicznej chmurze danych oraz udostępnisz online. Program do ankiet umożliwia również szybkie przeglądanie statystyk i porównywanie wyników z poprzednich badań (w przypadku badań cyklicznych). Eksportowanie wyników i raportów do popularnych formatów jak: XLS, PDF, SPSS, DOC sprawia, że będziesz mógł przedstawić efekty z badań w dowolnej formie, także za pomocą tabel i wykresów.

 

Najważniejsze korzyści płynące z zastosowania programu do badań to:

 

Wysyłaj różne ankiety do kogo chcesz

Tworząc badanie satysfakcji za pomocą programu do ankiet SurvGo™ możesz rozgraniczać dostęp do formularzy ankiet, zależnie od respondentów i typu badania. Udostępniaj ankiety anonimowe, gdzie dostęp do badania ma każda osoba dysponująca linkiem do badań.

Ankieta z jednorazowym hasłem i wariantem rejestracji pozwala na dostęp do badań osobom, które posiadają unikalne hasło. Respondenci, którzy nie dysponują hasłem mogą zarejestrować się w formularzu oraz pozyskać hasło dostępu.

Ankiety z hasłem jednorazowym pozwalają konkretnym osobą uzyskać dostęp formularza ankiety.

Wysyłaj zaproszenie do ankietyzacji za pomocą SMS-a, mailem lub wstawiając link afiliacyjny przekierowujący do badań na portalu społecznościowym. Pozyskaj cenne dane na temat Twojej firmy dzięki innowacyjnej platformie SurvGo™. 

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jakie są zalety przeprowadzenia ankiet online?

Ankiety online nieustannie zyskują na popularności dzieki swoim zaletą w postaci: szybkości i dostępności, oszczędności czasu i pieniędzy, łatwiejszemu gromadzeniu i analizie danych. Sprawdź SurvGo już dziś i rozpocznij 14 dniowy okres testowy.

Czy w SurvGo zrealizuje własne badanie satysfakcji klienta?

SurvGo posiada bazę szablonów ankiet ułatwiających tworzenia badań, jednak jako podstawową funkcję posiada intyuicyjny kreator do tworzenia własnych badań. Dlatego w SurvGo zrealizujesz badanie satysfakcji klienta, badanie marki, badanie opinii, badanie marketingowe itp. 

Czym jest program do ankiet i do czego służy?

Program do ankietyzacji SurvGo™ to narzędzie komputerowe, które umożliwia tworzenie, przeprowadzanie i analizowanie ankiet online. Służy do zbierania danych od respondentów w sposób szybki, wygodny i efektywny. Pozwala na automatyczną generację ankiet, kontrolę dostępności, wysyłkę zaproszeń, gromadzenie odpowiedzi i generowanie raportów.

Logo
Badania
satysfakcji klientów
To współcześnie konieczny
warunek uzyskania przewagi
konkurencyjnej
O nas
O nas Referencje SurvGoTM
Materiały
Artykuły Przykładowe ankiety
Dane adresowe
BioStat
ul. Kowalczyka 17
Rybnik 44-206

Tel: (+48) 22 12 28 025
Tel. kom.: (+48) 668 300 664
E-mail: biuro@biostat.com.pl
© BioStat 2018 Mapa Strony