Zastosowanie SurvGo w procesie badania satysfakcji klientów

Badania satysfakcji klientów

Wśród podstawowych czynników wpływających na efektywność działania firmy, można wyznaczyć utrzymywanie zadowolenia klientów na odpowiednio wysokim poziomie. Dzięki specjalistycznym narzędziom możliwym jest kontrolowanie poziomu owego zadowolenia poprzez realizację badania satysfakcji klientów. Proces badawczy nakierowany na zbadanie zadowolenia konsumentów, pozwala na wyznaczenie bodźców pozytywnie oddziałujących na klientów, a następnie wzmocnienie ich, przy wyeliminowaniu tych negatywnych.

 

Na co zwróci uwagę planując badanie?

Jednak, aby taki proces badawczy został rzetelnie przeprowadzony należy najpierw:

  1. skonkretyzować cel badawczy oraz wybrać te elementy, które będą podlegać badaniu;
  2. wyznaczyć próbę badawczą i dokonać jej wstępnej charakterystyki;
  3. wybrać narzędzie, które pozwoli na efektywne przeprowadzenie projektu z uwzględnieniem specyficznych cech próby badawczej.

Przy czym wybierając narzędzie, należy brać pod uwagę takie kwestie, jak między innymi: najlepsza forma kontaktu z klientami z uwzględnieniem ich wieku oraz spodziewanych kompetencji. Dokonując wyboru narzędzia warto dobrać takie, które pozwoli skontaktować się z klientem w odpowiednim czasie, który umożliwi pozyskanie rzetelnych odpowiedzi.

 

SurvGo jako aplikacja wspierająca proces badawczy

W celu zbadania poziomu satysfakcji klientów, można posłużyć się aplikacją SurvGo, która pozwala projektować oraz realizować badania tego typu. Oprogramowanie to daje szansę na przeprowadzenie innowacyjnego procesu badawczego z wykorzystaniem elektronicznej formy kontaktu z klientem, co stanowi ciekawszą oraz tańszą formę od klasycznych narzędzi typu PAPI. Ponadto SurvGo wyposażony jest w takie modułu, jak:

 

Aplikacja, która wesprze każde badanie

Dzięki wykorzystaniu odpowiednich narzędzi możliwym jest przeprowadzenie skutecznego badania satysfakcji klientów, które dzięki fachowym aplikacjom pozwoli na efektywną realizację postawionego celu. Z wykorzystaniem SurvGo w procesie badawczym zyskuje się możliwość projektowania oraz realizacji kompleksowych badań - zarówno tych jednorazowych, jak i cyklicznych.

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy mogę przetestować SurvGo za darmo?

Tak, dla naszych nowych klientów przygotowaliśmy 14 dniowy darmowy okres próbny pozwalający na zaznajomienie się z funkcjonalnościami systemu.

Jak założyć pierwsze badanie ankietowe w SurvGo?

Aby założyć pierwsze badnaie należy zarejestrować się w systemie, następnie potwierdzić mail i zalogować się do systemu. Przed założeniem badania ankietowego należy zdecydować czy będzie ono realizowane na własnej próbie (badanie ankietowe) czy z pomocą respondentów z panelu badanie-opinii.pl (badanie na panelu). Po wyborze rodzaju realizacji badania i ustalenia tytułu badania możesz zacząć tworzyć pierwszy kwestionariusz.

Czy SurvGo™ jest dostępne w różnych wariantach i jak można je zakupić?

Tak, SurvGo™ jest dostępne w różnych wariantach, które różnią się funkcjonalnościami i cenami. Dostępne są zarówno pakiety dla pojedynczych użytkowników, jak i dla większych organizacji. Aby zakupić SurvGo, można odwiedzić oficjalną stronę internetową narzędzia, gdzie można znaleźć informacje na temat dostępnych planów subskrypcyjnych oraz skontaktować się z zespołem obsługi klienta w celu uzyskania dodatkowych informacji i wsparcia.

Logo
Badania
satysfakcji klientów
To współcześnie konieczny
warunek uzyskania przewagi
konkurencyjnej
O nas
O nas Referencje SurvGoTM
Materiały
Artykuły Przykładowe ankiety
Dane adresowe
BioStat
ul. Kowalczyka 17
Rybnik 44-206

Tel: (+48) 22 12 28 025
Tel. kom.: (+48) 668 300 664
E-mail: biuro@biostat.com.pl
© BioStat 2018 Mapa Strony